Přihlašování

Uživatelské jméno:

Heslo:
Nová registrace

Zapomenuté jméno/heslo

  Menu
  Nové inzeráty
INZSYS_BLOK
  Pálenice dne:
Destilačné zariadenie - pálenica Piešťany
Destilačné zariadenie - pálenica Piešťany
  anketa
Pálili jste někdy slivovici i doma?

Ano, často (7137 hl.)
 
Ano, někdy (4925 hl.)
 
Ano, výjímečně (4601 hl.)
 
Ne, nikdy (5511 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 22174
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Počítadlo
TOPlist
  Kontakty
PaleniceNET
admin: marty
Kontakt
Zprávy z Valašského království

Valašské království ve spolupráci s firmou RUDOLF JELÍNEK, a.s. otevírá fakultu pálení a slivovicových věd! Její studenti mohou na určených studijních místech získávat zápočty formou degustace Jelínkových netradičních destilátů. Neváhejte a přihlašte se ke studiu, které vyvrcholí zkouškou přímo v Distillery landu RUDOLF JELÍNEK ve Vizovicích. Více informací ZDE. Na webových stránkách VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ nalezneto spoustu dalších informací, stačí kliknout na odkaz http://valasske-kralovstvi.cz.Pravidla studia na Fakultě pálení a slivovicových věd na VALAŠSKÉ KRÁLOVSKÉ UNIVERZITĚ
Studentem VKU fakulty pálení a slivovicových věd se může stát každý člověk, bez rozdílu věku, pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.
Ke studiu se můžete přihlásit na Informačních centrech VK, v DISTILLERY LANDU R. JELÍNKA ve Vizovicích, v síti vybraných restaurací a šenků nebo na internetových stránkách www.valasske-kralovstvi.cz či www.rjelinek.cz. Studium je pouze dálkové a není časově omezeno.
Při zahájení studia je potřeba si pořídit INDEX, do kterého budete získávat zápočty, které potřebujete ke složení zkoušky a k získání "Univerzitního diplomu". INDEXY získáte na výše uvedených místech zdarma nebo vám je za poštovné zašleme na vaši adresu.
Zápočet můžete získat při konzumaci dvou pravých ovocných destilátů od firmy RUDOLF JELÍNEK v síti vybraných restaurací a šenků. Musíte však uhádnout o jaký druh destilátu jde. "Zkoušející" vám poté zápočet zapíše a potvrdí svým razítkem.
Zkoušku můžete složit až po získání všech zápočtů přímo na fakultě PSV VKU v DISTILLERY LANDU RUDOLFA JELÍNKA ve Vizovicích. Termíny zkoušek se dozvíte na všech výše uvedených místech. Po úspěšném složení zkoušky získá každý student "Univerzitní diplom", pozornost od firmy RUDOLF JELÍNEK a bude zařazen do slosování o hlavní cenu.


| Autor: admin | Vydáno dne 06. 02. 2006 | 4286 přečtení |
| Počet komentářů: 25 | Přidat komentář |
| Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na nnými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.